Zostań redaktorką!

Chcesz dzielić się swoimi doświadczeniami, efektami testów i włosowymi odkryciami? Zostań redaktorką naszego portalu i pisz dla ponad 100 000 włosomaniaczek!

Dla kogo?

Dbaj o włosy skupia wokół siebie największą w internecie społeczność włosomaniaczek. Ideą Dbaj o włosy jest wspólne tworzenie poradnika na temat wszystkiego, co związane z włosami. Dzięki współpracy blogerek, ekspertów i czytelniczek Dbaj o włosy koncentruje wiele perspektyw – od doświadczeń dbających o włosy czytelniczek, przez propozycje blogerek aż po profesjonalną perspektywę ekspertów.

Dzięki współpracy z portalem Dbaj o włosy dołączysz do grona piszących dla portalu włosomaniaczek, zyskasz dostęp do ekskluzywnych upominków i zwiększysz popularność swojego bloga. Wiemy, że największą skarbnicę wiedzy o włosach stanowią włosowe pasjonatki, dlatego współpracę proponujemy zarówno blogerkom jak i pozostałym czytelniczkom. Wyślij nam kilka słów o sobie opowiedz dlaczego chciałabyś współtworzyć nasz portal. Jeśli prowadzisz własnego bloga, wystarczy, że do wiadomości załączysz linka, jeśli nie – załącz proszę przykładowy artykuł.