Fallayage – jesienne kolory włosów

Fallayage

Pora roku, jaką jest jesień, to dobry czas, by pomyśleć o odnowieniu fryzury. Na pewno warto już rozstać się z letnimi, „słonecznymi” kolorami. Obecnie obowiązuje nowy trend. Nazwano go fallayage.

fryzura na jesień

Delikatne pasemka

Ten typ farbowania, choć wzorowany jest na barwach jesieni, na pewno będzie obowiązywał także w zimie. Włosy otrzymują częściowo barwy otaczającej nas przyrody, zwłaszcza spadających z drzew liści, albo zachodzącego słońca, ale nie tylko. Fallayage to do wyboru delikatne pasemka w odcieniach złocistym,  miedziowym, miodowym, a nawet kawowym (latte).

Wiele zalet

Jedną z istotnych zalet tego stylu jest to, że podczas farbowania nie niszczy włosów tak jak na przykład dzieje się podczas rozjaśniania. Do plusów należy zaliczyć również fakt, że fallayage dodaje blasku włosom przesuszonym. To nie wszystko. Farbowanie tego typu pasuje do wszystkich karnacji skóry. Trend powinien zwłaszcza ucieszyć panie o skórze jasnej już bez opalenizny czy wręcz trwale bladej.

fallayage nowy trend

Z letnimi akcentami

Dobrym pomysłem może być pozostawienie, jeśli takie miałyśmy, części jasnych pasemek. Te swoiste letnie refleksy dobrze się skomponują z fallayage. Będzie to odmiana „wspomnienie lata z powitaniem jesieni”.

Napisane przez

Trycholog Kliniki Handsome Men. Ponad siedmioletnie doświadczenie w pracy trychologa pozwala jej z łatwością dobierać odpowiednie dla każdego typu włosów kuracje, a także diagnozować i leczyć schorzenia skóry głowy. Doradza w zakresie doboru odpowiednich preparatów oraz metod pielęgnacji włosów, a także stylu życia, który sprzyja zachowaniu włosów w dobrej kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *